Konkurs powiatowy “Igraszki z ułamkami”

24-05-17 Administrator 0 comment

“Igraszki z ułamkami”

       23 maja 2017r.  po raz 14 w  Szkole Podstawowej nr 4 w Brodnicy odbył się powiatowy konkurs matematyczny – “Igraszki z ułamkami”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 5 szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Maja Bogacka- klasa 5b, Sandra Milarska- klasa 5a i Oskar Duda- klasa 5a. W pierwszej  części konkursu uczniowie  indywidualnie rozwiązywali zadania przygotowane przez doradcę metodycznego p. Hannę Laskowską. Druga część konkursu polegała na współzawodnictwie zespołowym. Zadaniem każdej drużyny było wspólne wykonanie budowli z mozaiki parkietowej. Nasz zespół zdobył główną nagrodę, czyli puchar ufundowany przez sponsora konkursu: Fabrykę Parkietów “KOMO” z Grzybna,  za rywalizację w drugiej części konkursu. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Opiekunem uczniów był p. Rafał Laskowski.

1.jpg 2.jpg 3.jpg