Megamisja relacja z zadania 2

03-10-17 Administrator 0 comment

Relacja z wykonania zadania drugiego

pt: Dzielni poszukiwacze informacji.

Psotnik miej się na baczności dzieciaki ze szkoły w Zbicznie pracują bardzo intensywnie. Dzieci z wielką radością przystąpiły do kolejnego zadania i nie trzeba było ich specjalnie zachęcać. Przygotowania do zajęć to przeczytanie scenariusza zajęć ,które zmodernizowano troszkę na własne potrzeby. Zgromadzenie niezbędnych do wykorzystania w trakcie lekcji materiałów i wyruszyliśmy ku kolejnej przygodzie. Dzieci z wielkim zapałem realizowały zadania drugie. Oczywiście było śmiesznie, gdy dzieciaki odnalazły informacje pół żartem pół serio o mieszkańcach Islandii czy Sycylii. Na efekty naszej pracy nie trzeba było długo czekać, dzieci stworzyły piękne i ciekawe plakaty o tych zakątkach świata. Najtrudniejsze dla nich samych było podjęcie decyzji , który z nich chciałyby odwiedzić. Jednak w wyniku głosowania wybrały Sycylię ,gdzie w podróż wybrałaby się większość z nich i gdzie pojedzie Kuba i Julka. Dzieci już w trakcie zajęć pytały kiedy, będą mogły wykonać kolejne zadanie.
Z niecierpliwością czekają na kolejny tydzień. Do zobaczenia wkrótce;)))

{youtube}1eQyMU3gqGA{/youtube}

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg