Jesienny Marsz Integracyjny

25-10-17 Administrator 0 comment

Jesienny Marsz Integracyjny

26 października br. nauczyciele CKZiU zorganizowali nad jeziorem Niskie Brodno „Jesienny Marsz Integracyjny”. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu, było skierowane do młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz instytucji opiekuńczych z powiatu brodnickiego. Zgłosiło się sześć grup, które wraz z opiekunami wzięły udział w marszu z kijami nordic walking lub w rajdzie rowerowym. Podczas drogi uczestnicy wykonywali różne zadania sprawnościowe i wykazywali się wiedzą teoretyczną z wielu dziedzin. Między innymi musieli pokonać tor przeszkód, wyciskać hantle, rzucać gumiakiem, trafiać lotkami w tarczę i inne. Pogoda niestety nie sprzyjała uczestnikom imprezy, ale brak słońca skutecznie nadrabiano dobrymi humorami. Konkurencje pozwoliły wszystkim świetnie się bawić na świeżym powietrzu. Podsumowanie imprezy odbyło się przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. W każdej konkurencji wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali cenne nagrody. W klasyfikacji zespołowej Gimnazjum w Zbicznie zdobyło II miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowały p. K Wołowska i   p. B. Kleinowska.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpgRozmiar czcionki
Wysoki kontrast