Bajkowe Andrzejki

29-11-17 Administrator 0 comment

BAJKOWE ANDRZEJKI

Tradycją jest obchodzenie w naszym gimnazjum andrzejek tematycznych. W tym roku, każda klasa losowała bajkę, którą przedstawiła na andrzejkach. Bajkowe andrzejki otworzyła pomysłodawczyni, opiekunka SU, pani Jolanta Wojtkiewicz. KRAINĘ LODU przedstawili uczniowie z klasy II. Aktorzy pracowali pod opieką wychowawczyni pani Bernadety Kleinowskiej. Na scenę wbiegły SMURFY z III a, reżyserem była wychowawczyni, pani Maria Zajda. CZERWONEGO KAPTURKA przygotowała pod kierunkiem wychowawczyni, pani Longiny Jasienieckiej – klasa III b. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim aktorom. Były podziękowania dla wychowawców i opiekunki SU.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg