Kiermasz świąteczny

07-12-17 Administrator 0 comment

Kiermasz świąteczny

W bieżacym roku szkolnym zorganizowany został okolicznościowy kiermasz świąteczny, podczas którego można zakupić za niewielką odpłatnością prace wykonane przez naszych uczniów.  Gwiazdki, choinki, odlewy gipsowe, ozdoby choinkowe i kojarzące się ze świętami akcesoria a także wiele innych prac można znaleźć na stoisku jakie wystawiono w holu szkoły. Uczniowie, którzy dyżurują w roli sprzedawców w ciekawy sposób zachwalają prace zaprezentowane na stołach.

Fundusze zebrane podczas tegorocznego kiermaszu zostaną przeznaczone na rozwój koła informatycznego. Organizatorką akcji jest nauczycielka techniki i informatyki pani Anita Małkowska.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg