Igrzyska Wiedzy

13-03-18 Administrator 0 comment

Igrzyska Wiedzy

Dnia 7 marca 2018 r. w III LO w Brodnicy odbył się V Regionalny Konkurs Międzyprzedmiotowy „Igrzyska Wiedzy 2017/2018”. Gimnazjum w Zbicznie reprezentowała 8 – osobowa drużyna w składzie: Oliwia Bykowska, Dominika Irwan, Małgorzata Kosakowska, Aleksandra Liżeńska, Aleksandra Zielińska, Miłosz Klimowski, Przemysław Różycki i Sebastian Sikorski. Zadaniem uczniów było namalowanie portretu Anny Wazówny i wykonywanie krótkich zadań z różnych dziedzin nauki. Pozostali uczniowie klasy IIIa i IIIb aktywnie wspierali swój zespół w zmaganiach konkursowych głośno dopingując. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli II miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. M. Zajda, p. U. Pomianowska, p. W. Kędziorska i p. B. Kleinowska.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg