Spotkanie z misjonarzem i autorem książki – Danielem Kasprowiczem

14-06-18 Administrator 0 comment

Jak Madagaskar nauczył mnie kochać?
spotkanie z misjonarzem świeckim

W piątek 15 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Daniela Kasprowicza, absolwenta dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, założyciela kliniki medycznej „Flamboyant” na Madagaskarze. Daniel od czterech lat pracuje na misji, gdzie opiekuje się niedożywionymi dziećmi, chorymi na malarię, dur brzuszny, trąd i młodzieżą z domu dziecka. Spotkanie było poświęcone premierze drugiej książki Daniela pt. „HAZO MENA. O marzeniach z Czerwonej Wyspy”. Usłyszeliśmy o losach mieszkańców Madagaskaru, szczególnie młodzieży.  Spotkanie zakończyło się losowanie nagrody dla publiczności. Na ręce pani Dyrektor Haliny Murlik Daniel przekazał nowo wydaną książkę, którą można już wypożyczyć z biblioteki szkolnej. 

1.jpg a1.jpg a2.jpg
a3.jpg a4.jpg a5.jpg
a6.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg