Warsztaty edukacyjne z technologiem żywienia

18-12-18 Administrator 0 comment

WARSZTATY EDUKACYJNE

19 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Agatą Dereszewską, technologiem żywienia. Przeprowadziła wśród uczniów warsztaty – „Dla każdego coś zdrowego – czyli lekcja o piramidzie zdrowego odżywiania”. Wizyta związana była z udziałem naszej szkoły w programie „Owoce i warzywa w szkole”. Była teoria i ciekawe zajęcia praktyczne. Dzieci w naszej szkole otrzymują porcje owoców, warzyw z Przetwórni owoców i warzyw- R. Kowalkowski  z siedzibą w Lubawie. Wiedzą, że podstawą zdrowego stylu życia jest aktywność ruchowa i zdrowe odżywianie. Potrafią odróżnić produkty zdrowe od tych, które spożywane w nadmiarze mogą szkodzić. Udział w zajęciach utrwalił naszym uczniom posiadaną wiedzę.
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg