Igrzyska Wiedzy dla gimnazjalistów

07-03-19 Administrator 0 comment

Igrzyska Wiedzy dla gimnazjalistów

Dnia 8 marca 2019 r. w III LO w Brodnicy odbył się VI Regionalny Konkurs Międzyprzedmiotowy „Igrzyska Wiedzy 2018/2019”. Gimnazjum w Zbicznie reprezentowała 8 – osobowa drużyna w składzie: Oliwia Bartkowska, Natalia Budzich, Piotr Cybulski, Wiktoria Dardzińska, Joanna Karbowniczek, Dawid Klimek, Radosław Rotzoll i Karolina Sendzikowska. Zadaniem uczniów było namalowanie plakatu„Liczby rządzą światem”i wykonywanie krótkich zadań z różnych dziedzin nauki. Pozostali uczniowie klasy III aktywnie wspierali swój zespół w zmaganiach konkursowych, głośno dopingując. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli III miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. W. Kędziorska i p. B. Kleinowska. 
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg