Powiatowy Konkurs “Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

06-04-19 Administrator 0 comment

Powiatowy Konkurs “Najpiękniejsza Dekoracja Wielkanocna”

Dnia 6 kwietnia 2019 roku podczas IV Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „Najpiękniejsza Dekoracja Wielkanocna”. Impreza rozpoczęła się o godz. 10:00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy. Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum było Starostwo Powiatowe w Brodnicy. Każda szkoła mogła zgłosić tylko pięć prac.

W konkursie powiatowym wyróżnienie zdobył Bartosz Dolecki z klasy piątej. Niestety, z powodu wyjazdu, uczeń nie mógł osobiście odebrać nagrody. Bartosz otrzymał plecak i bidon oraz dyplom, który odebrała pani Anita Małkowska. Pozostali uczniowie, którzy przystąpili do konkursu otrzymali nagrody pocieszenia. Byli to: Alicja Choszczewska, Julianna Wiśniewska, Nina Krzyżanowska oraz Bartłomiej Szewczuk. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Uczniów naszej szkoły do konkursu zgłosiła nauczycielka techniki pani Anita Małkowska. 

a1.jpg z0.jpg z1.jpg
z2.jpg z3.jpg z4.jpg
z5.jpg z6.jpg z7.jpg
z8.jpg z9.jpg