Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie “Wielkie Koty”

02-12-19 Administrator 0 comment

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „WIELKIE KOTY”

Praca Joanny Kowalskiej – uczennicy klasy 1 b naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w kategorii II – klasy 1- 4 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: “Wielkie koty” organizowanym przez Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku. Tematem konkursu było przedstawienie różnorodności, piękna i majestatu drapieżników z rodziny kotowatych, tzw. wielkich kotów z podrodziny panter, które są prezentowane w Płockim Ogrodzie Zoologicznym: lwów (Panthera leo), lampartów perskich (Panthera pardus saxicolor), panter śnieżnych (Panthera uncia), tygrysów syberyjskich (Panthera tigrisaltaica).

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 25 listopada (Dzień bez Futra) w Płockim ZOO. Na konkurs łącznie wpłynęło 378 prac. Z naszej szkoły, poza Asią Kowalską, prace na konkurs wykonali następujący uczniowie:

1. Maja Kamińska- klasa 1b,

2. Lena Groth- klasa 1 b,

3. Nikola Tobojko- klasa 1b,

4. Jakub Rezmerowski- klasa 1b,

5. Grzegorz Ostrowski- klasa 1a,

6. Kacper Gajda- klasa 1a,

7. Amelia Getka – klasa 1a,

8. Amelia Gajda- klasa 2b.

 

Uczniowie wykonali piękne  obrazy, a na nich wielkie koty rysowane, malowane, wyklejane, bądź też wykonane techniką mieszaną- kolaż.  

Asi serdecznie gratulujemy !!!


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!!!


Koordynator konkursu w szkole

Murlik Halina

 

  

Praca Joanny Kowalskiej