Pasowanie na uczniów klasy pierwszej

01-09-20 Administrator 0 comment

1 września 2020 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej.

To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem dyrektor szkoły pani Urszuli Pomianowskiej, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.

Najważniejszym momentem uroczystości było pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor szkoły. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Zbicznie.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.