Osiągnięcia szachowe Bartosza Doleckiego

04-06-21 Administrator 0 comment

Uczeń naszej szkoły Bartosz Dolecki z kl.7a otrzymał propozycję udziału w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach II Liga ,które odbędą się w Poroninie, reprezentując klub UKS OPP Toruń do którego należy.W ubiegłym tygodniu Bartosz zajął 4 miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Juniorów ,które odbyły się w Bydgoszczy.W miesiącu maju brał udział i reprezentował naszą szkołę w Turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Lidze Szachowej w Barcinie,gdzie zdobył 2 miejsce oraz w Vl Toruńskim Turnieju Szachów Bieganych w Piernikowym Miasteczku ,gdzie również zdobył 2 miejsce na podium. W czerwcu dobiega już końca Liga Wirtualna i Stacjonarna Międzyszkolnej Ligi Szachowej Enea,której finał i zakończenie odbędzie się ponownie w Barcinie ,a gra toczyć się będzie o miejsce w ścisłej czołówce. Jeśli ktoś z uczniów naszej szkoły ma ochotę zagrać na 64 polach zapraszamy do kontaktu z uczniem,który poda pomocną dłoń i wprowadzi w tajniki tej “Królewskiej Gry” – Szachy Fot. pobrane FB.