Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

03-09-21 Administrator 0 comment

 

      1 września br. odbył się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Tradycyjnie na początku głos zabrała p. Urszula Pomianowska, dyrektor Zespołu Szkół w Zbicznie. Przemówienie rozpoczęła od powitania gości, uczniów, nauczycieli i rodziców, ale szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów klas I. Życzyła wszystkim dobrego, bezpiecznego, pełnego sukcesów edukacyjnych i wychowawczych nowego roku szkolnego.
      Następnie odbyło się pasowanie klas pierwszych. Część artystyczną, w której wzięli udział uczniowie klasy czwartej, przygotowały panie: Krystyna Nowatkowska i pani Grażyna Wójcik we współpracy z panią Jolantą Okońską. Najmłodsi uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
Pozostałe klasy spotkały się w klasach z wychowawcami.

Rok szkolny 2021/2022 został otwarty!