Jest nas więcej!

26-04-22 Administrator 0 comment

W dniach 21-22 kwietnia w Zespole Szkół w Zbicznie odbyło się regionalne szkolenie z programu Etwinning prowadzone przez Panią Katarzynę Sopolińską , Ambasadorką programu eTwinning, trenerką warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim, wyróżnioną tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland. Etwinning oferuje platformę współpracy dla pracowników szkół z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się i, mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie. ETwinning jest współfinansowany przez Erasmus+, Europejski program dla Edukacji, Szkoleń, Młodzieży i Sportu. Dzięki szkoleniu pt.” Dołącz do Etwinning” coraz więcej nauczycieli naszej szkoły będzie mogło realizować od nowego roku szkolnego projekty krajowe lub międzynarodowe razem z naszymi uczniami i walczyć o Odznakę Jakości Etwinning. Obecnie nasi uczniowie z klas 7-8 pod opieką p.Magdaleny Stawskiej-Pikulskiej wykonują ostatnie prace w Projekcie “Wycieczka po Europie”,który rozpoczęli w grudniu 2021r. i którego efekty pokażemy już wkrótce,po jego zakończeniu