Dzień Chłopca

01-10-23 Administrator 0 comment

Dzień Chłopca w naszej szkole przebiegał pod hasłem “Zdrowo i kolorowo”. Wszyscy uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Mini Olimpiadzie Sportowej. Pokonywanie torów przeszkód, slalomy, skakanie w workach sprawiły dzieciom mnóstwo radości. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem brali udział w licznych konkurencjach. W nagrodę każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz kosz smacznych owoców. Zdrowe odżywianie oraz aktywność ruchowa są bliskie naszym uczniom, ponieważ w roku szkolnym 2023/2024 bierzemy udział w programie Kubusiowi Przyjaciele Natury. Głównymi celami programu jest zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu i zdrowe odżywianie. Dzień wcześniej, także z okazji Dnia Chłopca, wszyscy uczniowie naszej szkoły spędzili przyjemne chwili przy ognisku z kiełbaskami. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup kiełbasek!

Tekst: Wioletta Budzich