„Dzień Chłopaka w klasie 7a”

02-10-23 Administrator 0 comment

Każda okazja do świętowania jest dobra. Wrzesień to trudny miesiąc, wszyscy po wakacjach wracają do szkoły, by przez następne 10 miesięcy ciężko pracować, dlatego też dobrze jest zakończyć go w dobrych nastrojach. Dodatkowo w naszej klasie początek roku szkolnego, to szczególny czas integracji nowej wychowawczyni ze swoimi podopiecznymi.

Uczniowie uwielbiają chwile, w których mogą oderwać się od sprawdzianów i kartkówek, od standardowych lekcji, dlatego z okazji Dnia Chłopaka postanowiłyśmy uszczęśliwić męską część naszej klasy słodkimi upominkami, a następnie udaliśmy się do Jezioranki na najlepszą pizzę w okolicy. Jak zwykle zastaliśmy miłą i profesjonalną obsługę oraz pięknie przygotowane stoły, za co dziękujemy.

Naszym chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze!

Tekst: Marlena Gierszewska