“Bajka o Kocie w butach”

14-11-23 Administrator 0 comment

13 listopada uczniowie klas 1-3 po raz kolejny udali się do Brodnickiego Domu Kultury na przedstawienie “Bajka o Kocie w butach “. Widowisko przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji przeniosło młodych widzów w magiczny świat bajki za sprawą historii kota w butach. Znana większości z nich historia przedstawiona została jako rozśpiewane widowisko. Najwięcej emocji wzbudzał oczywiście tytułowy bohater, który nie tylko mówił ludzkim głosem, ale śpiewał i zaskakiwał poczuciem humoru. Magia sceny sprawiła, że uczniowie w sposób wyjątkowy przeżywali przygody bohaterów. Przedstawienie pokazało młodym widzom takie wartości jak: miłość, mądrość, przyjaźń, odwaga i prawda. Płynęła z niego nauka,że należy cieszyć się tym co mamy i że warto pokonywać trudności, aby osiągnąć sukces.
Tekst: Grażyna Wójcik