Dzień Pluszowego Misia

01-12-23 Administrator 0 comment

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji przedszkolaki z grupy 0b uczestniczyły w obchodach “Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim “milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta,bawiły się do znanych misiowych przebojów, wykonały pracę plastyczną, a także kolorowe kanapki.:) Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz zaprezentować je swoim koleżankom i kolegom z grupy.