Mikołajki w Zespole Szkół w Zbicznie

06-12-23 Administrator 0 comment

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy.
6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.
Tego dnia, z wielką radością, społeczność szkolna powitała miłych Gości, panią Wójt Gminy Zbiczno Magdalenę Golubską wraz z panią Przewodniczącą Komisji Oświaty Wiolettą Ostrowską. W obecności Dyrekcji Szkoły mikołajkowi Goście obdarowali naszych przedszkolaków i uczniów słodkościami.
Szkolny SU w imieniu Rady Rodziców z koszem pełnym słodyczy przewędrował po szkole również częstując mikołajkowym cukiereczkiem wszystkich uczniów naszej szkoły. Dziękujemy naszym Mikołajom.
W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. Oby ten magiczny nastrój trwał przez długi czas…