Szkolna strefa relaksu

21-12-23 Administrator 0 comment

21 grudnia nastąpiło uroczyste otwarcie szkolnej strefy relaksu i wyciszeń. Jest to przestrzeń pozwalająca na wytchnienie od szkolnych obowiązków, bardziej nieformalna niż biblioteka czy świetlica. Będzie ona idealnym miejscem do odpoczynku; stanie się także kącikiem czytelniczym, kącikiem gier planszowych, miejscem do słuchania muzyki czy rozmowy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!
Strefa ta, to efekt współpracy nauczycieli: p. Moniki Lewińskiej, p. Katarzyny Słomińskiej, p. Rafała Laskowskiego, p. Adriana Janczaka oraz uczniów: Wiktora Bąkowskiego, Marka Kozikowskiego, Michała Milarskiego, Konrada Ostrowskiego, Adriana Szychowskiego i Ksawerego Wiadro. Nie udałoby się osiągnąć tego celu bez wsparcia Pani Wójt Gminy Zbiczno wraz z Radnymi Gminy Zbiczno, Państwa Renaty i Krzysztofa Krzyżanowskich oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół w Zbicznie.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!