Spotkanie uczniów klasy 7a

12-01-24 Administrator 0 comment

12 stycznia 2024 r. klasa 7a gościła Pana mgr. inż. Bogdana Leśniewskiego – głównego specjalistę bhp i p.poż., który przybliżył młodzieży specyfikę wykonywanego zawodu oraz ścieżkę awansu prowadzącą do uzyskania kwalifikacji niezbędnych do wykonywania tego zawodu. Zaproszony gość w ciekawy sposób omówił uczestnikom lekcji podstawowe zasady bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na różnych stanowiskach. Była możliwość zapoznania się z literaturą fachową oraz mogliśmy przetestować alkomat. Z dużym zainteresowaniem młodzież słuchała opowieści dotyczących wypadków podczas wykonywania pracy na terenie naszego powiatu.
Na koniec spotkania uczniowie mogli zadawać pytania.
Panu Bogdanowi Leśniewskiemu dziękujemy za ciekawą prelekcję i poświęcony czas, liczymy na dalszą współpracę. Zebrane informacje na pewno przydadzą się uczniom w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i w przyszłości zawodowej.
Tekst: Marlena Gierszewska