Dzień Babci i Dziadka w 0b

21-01-24 Administrator 0 comment

19 stycznia w naszym przedszkolu w grupie 0b zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny – recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Tekst: Monika Steckowska