Dzień Babci i Dziadka

26-01-24 Administrator 0 comment

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością, i wszystkim, co dobre. Dlatego przedszkolaki z grupy Od i Oe 24 stycznia gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, które ćwiczyły pilnie na tę uroczystość. Po występach przedszkolaki obdarowały swoich dziadków wspaniałymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiech, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z wnukami.
Tekst: Jolanta Domagalska, Iwona Rzemińska