BDK

07-02-24 Administrator 0 comment

W dniu 06.02.2024 r. przedszkolaki z grupy 0b i 0c wybrały się do Brodnickiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt: „Pocahontas”. Spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, a był on bajkową adaptacją historii o słynnej indiańskiej księżniczce. Na scenie można było zobaczyć również przyjaciół Pocahontas i ich niesamowite perypetie.

Pocahontas zadziwiła i oczarowała wszystkich swoim wdziękiem oraz ciekawością świata.

Niewątpliwie walorami przedstawienia były interesujące kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja bohaterów, ciekawa sceneria, indiańska muzyka i taniec, a także wartka akcja i śmieszne dialogi. Przedstawienie dostarczyło wszystkim dzieciom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Tekst:Monika Steckowska