Dzień Kobiet w klasie 7a

08-03-24 Administrator 0 comment

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet. Uczniowie klasy 7a postanowili uczcić to święto w niezwykle słodki sposób – zaskoczyli dziewczęta, przygotowując dla nich wyjątkowe upominki. Każda uczennica otrzymała pięknie pachnące mydlane kwiaty oraz słodki upominek, który sprawił, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Słodki upominek oraz bukiet tulipanów otrzymała również wychowawczyni – bardzo dziękuję.

Męska cześć klasy wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez SU. Tytuł Klasowego Znawcy Kobiet otrzymał Adrian Szychowski. Gratulujemy wiedzy – pytania były bardzo trudne. 🏆

Ale to nie wszystko! Razem zjedliśmy przepyszny tort. Był to moment pełen radości i śmiechu, który z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Wspólne świętowanie Dnia Kobiet pokazało, jak ważna jest w naszej klasie atmosfera wzajemnego szacunku i dobrej zabawy.

Dziękujemy chłopcom za ich kreatywność i zaangażowanie w przygotowanie niespodzianek.

Tekst: Marlena Gierszewska