Konkurs fotograficzny 2011

15-12-11 Administrator 0 comment

Uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie wzięli udział w konkursie fotograficznym

Uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie wzięli udział w konkursie fotograficznym pt.,, Oblicza Współczesnej kultury” zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie ,, Civitas Christiana” w Olsztynie. Prace konkursowe były oceniane w dwóch kategoriach:
– Architektura naszym wspólnym dziedzictwem
– Człowiek w ujęciu kultury i sztuki
Do udziału w konkursie zachęciła uczniów nauczycielka Zespołu Szkół w Zbicznie Monika Choszczewska.   Uczennica Gimnazjum w Zbicznie Katarzyna Kwaśniewska zajęła II miejsce w kategorii ,,, Człowiek w ujęciu kultury i sztuki”
Uczestnicy konkursu wzięli  udział w uroczystym spotkaniu w dniu 16 11. 2011. w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia ,, Civitas Christiania” w Olsztynie podczas którego otrzymali nagrody oraz  wysłuchali wykładu na temat zabytków i architektury.
Konkurs skierowany był do młodych ludzi i miał  przybliżyć zagadnienia szeroko rozumianej kultury w kontekście współczesnej rzeczywistości polskiej, miejsc chrześcijańskich i patriotycznych wartości kulturowych w przestrzeni publicznej. 
Uczennica Katarzyna Kwaśniewska  wraz z organizatorami konkursu

konkurs

 Pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami konkursu

konkurs