Akcja charytatywna RADOŚĆ POD CHOINKĄ 2011

20-12-11 Administrator 0 comment

Akcja charytatywna RADOŚĆ POD CHOINKĄ

Akcję przeprowadził zespół wychowawczy: pedagog Monika Lewińska, nauczyciele wychowania fizycznego – Adrian Janczak, Joanna Wodecka, Katarzyna Wołowska  i nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej w Zbicznie – Paulina Orłowska-Kamińska, Wojciech Żurański, Grażyna Nawacka, Joanna Hartka. Głównym celem akcji była zgodna praca zespołowa, tolerancja, zrozumienie i umiejętność dzielenia się z innymi tym co mamy.

Paczki dla dzieci zorganizowano dzięki:

– sprzedaży ciast (współpraca z rodzicami),

– hojności sponsorów,

– środkom uzyskanym z kiermaszu bożonarodzeniowego.

Za pozyskane fundusze nabyto:

– artykuły papiernicze,

– koce,

– gry planszowe,

– sprzęt sportowy,

– słodycze i owoce.

Akcja objęła uczniów naszej szkoły posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz 3 uczniów przebywających w Rodzinnych Domach Dziecka. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, serdecznie dziękują organizatorzy.