Apel z okazji Święta Niepodległości

17-11-15 Administrator 0 comment

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA – KOLEJNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Dnia 06 listopada 2015 młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum uczciła kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Społeczność uczniowska odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego, a następnie młodzi aktorzy zaprezentowali część artystyczną o tematyce patriotycznej. Były recytowane wiersze oraz śpiewane pieśni o Polsce. Następnie odbył się szkolny przegląd pt. : „Uczcijmy wierszem i piosenką”. Uczniowie z poszczególnych klas śpiewali pieśni, referowali plakaty oraz prezentowali wiersze. Dyrektor Zespołu Szkół w Zbicznie p. Halina Murlik wręczyła uczniom dyplomy. Uroczystość przygotowały p. Longina Jasieniecka i p. Danuta Kozikowska.

DSCN8262.jpg DSCN8268.jpg DSCN8271.jpg
DSCN8277.jpg DSCN8280.jpg DSCN8287.jpg
DSCN8291.jpg