Udział w e-konferencji

03-02-16 Administrator 0 comment

Dnia 4 lutego 20116 roku nauczyciele Zespołu Szkół w Zbicznie uczestniczyli w wideokonferencji pt. „Jak zwiększyć zaangażowanie uczniów, wykorzystując nowe technologie?” zorganizowanej przez Jolantę Okuniewską, nauczycielką nominowaną do Global Teacher Prize. Do udziału w e-spotkaniu zachęcała wszystkich nauczycieli pani dyrektor Halina Murlik. Po jednogodzinnej konferencji nauczyciele: pani Wioletta Kędziorska, pani Iwona Szwaracka, pani Anita Małkowska, pani Bernadetta Kleinowska, pani Grażyna Nawacka, pani Danuta Kozikowska, pani Longina Jasieniecka pan Wojciech Żurański oraz pan Rafał Laskowski otrzymali imienne certyfikaty.

 W programie e-konferencji było m. in.:

Powitanie

Prezentacja eksperta

Rozmowa z ekspertem

Prezentacja funkcjonalności oprogramowania dla szkół Samsung School.

Zapraszamy do galerii:

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
 

E-konferencje to nowoczesna i wygodna forma wideospotkań internetowych przygotowanych specjalnie dla nauczycieli. Dzięki nowoczesnym spotkaniom internetowym nauczyciele uczestniczą w ważnych wydarzeniach, rozmowach na istotne dla nich tematy, wymagające bieżącego komentarza i fachowej wiedzy. Dzięki wideokonferencjom nauczyciele mają okazję do rozwoju i kształcenia się przed ekranem komputera.